KONST / Ramar / Ramar 4903568
nr 490 3568
Ramar
1-par, 1800-tal, 17x21 (lättare skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 16:13:16
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr